Hidkom Mühendislik
75.Yıl Bulv. Demirciler Sit. B Blok No:2 - Nilüfer, Bursa
Pzt - Cst 8.30 - 18.00

SolidStamp

Kurt Dişi Açma Aparatı

Damgalama teknolojisi, kalıp uydurma ile daha sonra sıkıştırma için yüksek basınç altında önceden iş parçasına belirli bir diş konturunun damgalanması işlemidir. Bu çalışma adımı, sıkıştırma cihazının dışında gerçekleşir. HWR’den SOLID Stamp ile , yerleşik bağlama teknolojisi sayesinde güvenli bir bağlama yaratırsınız. Presleme istasyonu yardımı ile ham parçalar saniyeler içinde mengene içerisinde sıkıştırılmaya hazır hale getirilebilir. Kenetleme noktalarının frezelenmesi gibi karmaşık ön işleme artık gerekli değildir. Minimum 3 mm’lik bir sıkıştırma derinliği ve en yüksek tutma kuvvetleri SOLID Stamp’in avantajlarından sadece birkaçıdır .

FORM UYUMU BUNU MÜMKÜN KILAR

Damgalama istasyonu tarafından üretilen form fiti birçok avantaj sunar. Yalnızca üç milimetrelik minimum kenetleme kenarı sayesinde müşteri malzeme maliyetlerini düşürebilir. Dahası, en yüksek yonga hacimleri gerçekleştirilebilir ve bu da zaman tasarrufu ve maliyetlerin azalmasını sağlar. Form uyumu nedeniyle yeterli olan daha düşük sıkıştırma basıncı, iş parçasında daha az deformasyona neden olur ve parça kalitesinde daha iyi sonuçlarla sonuçlanır. İş parçası üzerindeki çok iyi erişilebilirlik, daha kısa takımların kullanılmasını mümkün kılar, bu da daha yüksek işlem güvenilirliği ve daha iyi sonuçlar sağlar. Kanıtlanmış diş çevresi, bir tutma dişinden ve bir derinlik mesnedinden oluşur. Bileşenler ayrıca tekrarlanabilir şekilde damgalanabilir ve seri olarak kelepçelenebilir. Bir merkez işaretleme kullanarak.

  • Minimum sıkıştırma kenarı
  • Mengenede düşük sıkıştırma basıncı
  • En iyi erişilebilirlik
  • Makinede can sıkıcı duruşlar yok

NASIL ÇALIŞIR

Tutma konturu oluşturularak, mengene sıkıştırılırken bir form uyumu oluşturulur. Damgalama, makinenin dışında ve sıkıştırma cihazının dışında bir damgalama cihazında yapılır. Böylelikle tüm güç yoğun süreçler, sıkma cihazından baskı istasyonuna, üretken olmayan zamana kaydırılır. Bu, mengenelerin ince ve net olacak şekilde tasarlanabileceği ve böylece rakipsiz erişilebilirliklerini koruyabileceği anlamına gelir. Form-fit teknolojisi, yalnızca üç milimetrelik bir bağlama derinliği ile malzeme maliyetlerinden tasarruf etmeyi mümkün kılar ve aynı zamanda
maksimum tutma kuvvetleri oluşturur. Bir merkez işaretleme kullanılırken, iş parçası duruşları rahatsız etmeden makineye doğru şekilde konumlandırılabilir.

Aksesuarlar

HWR 5 Eksen Mengene